KPR Cars

KPR Cars, to wypożyczalnia sportowych, luksusowych samochodów, które spełnią najbardziej wyszukane oczekiwania kierowców

 

Są połączeniem wykwintnego stylu oraz możliwości technicznych. Każdy z pojazdów jest wyposażony w najbardziej zaawansowane technologicznie funkcje zapewniające radość z jazdy oraz bezpieczeństwo.

 KPR_Cars

Proponujemy auta kultowe oraz nowoczesne, aby gwarantowały doskonałe parametry jazdy oraz najwyższy standard komfortu. Kierując się oczekiwaniami naszych Klientów, a także najnowszymi trendami, stylem i potencjałem technicznym sukcesywnie powiększamy flotę KPR Cars, aby zwiększać i urozmaicać naszą ofertę.

Dlaczego my?

 
Kierowca jest dla nas najważniejszy – wybierzemy dla Ciebie samochód dopasowany do Ciebie i Twojego stylu
 
Doskonały stan techniczny samochodów – serwis i detailing
 
Brak kaucji - jako jedna z niewielu wypożyczalni samochodów sportowych w Gdańsku nie pobieramy kaucji przy wynajmach krótkoterminowych
 
Przejrzysta umowa i dogodne terminy
 
Ekspresowe procedury
 
Możliwość modyfikacji oferty do indywidualnych oczekiwań
Krystian_Pieszczek

Krystian Pieszczek, jeden z czołowych polskich żużlowców, wielokrotny zwycięzca drużynowych i indywidualnych mistrzostw oraz turniejów żużlowych w Polsce i za granicą.

Krystian Pieszczek

Najpiękniejsze przeżycia zaczynają się od pasji. Gdy siadasz za kierownicą luksusowego, sportowego samochodu czujesz wyjątkową energię i moc. Chcesz przeżyć przygodę i cieszyć się każdym przejechanym kilometrem.

 

Motoryzacja to emocje, to fascynacja nie tylko techniką, ale przede wszystkim radością jazdy. Dlatego stworzyłem miejsce, do którego przyjdziesz po niesamowite wrażenia, a nie tylko wypożyczyć samochód.

 

Krystian Pieszczek, założyciel KPR Cars

KPR Detailing

Wypożyczalnia sportowych aut to nie wszystko - jesteśmy także ekspertami w detailingu samochodowym.

 

KPR Moto Center, to nowoczesne studio kosmetyki samochodowej i profesjonalnego oklejania aut, które powstało jako zwieńczenie motoryzacyjnych pasji Krystiana Pieszczka, jednego z czołowych polskich żużlowców, wielokrotnego zwycięzcy drużynowych i indywidualnych mistrzostw oraz turniejów żużlowych w Polsce i za granicą.

KPR_Detailing_2
KPR_Detailing_1
KPR_Detailing

Do współpracy dobrał on zespół fachowców, którzy kochają motoryzację, pasjonują się detailingiem oraz posiadają wieloletnie doświadczenia. To dzięki temu, w zaledwie kilka lat, firma zyskała popularność i zaufanie wielu klientów z całej Polski. Przez ten czas KPR Moto Center zrealizowało łącznie kilkaset projektów w samochodach różnych marek, począwszy od tych najbardziej ekskluzywnych, poprzez sportowe, a skończywszy na samochodach powszechnego, standardowego użytkowania.

Przejdź do strony KPR Detailing