Porsche 718 Boxster

Kabriolet
Benzyna
300 KM
Porsche 718 Boxster
Specyfikacja
Marka Porsche
Model 718 Boxster
Skrzynia biegów Automatyczna
Moc 300 KM
Paliwo Benzyna
Silnik 2.0 L
Przyśpieszenie 0-100 km.h 5.1 s
Prędkość maksymalna 275 km/h
Liczba drzwi 3
Sprawdź dostępność i cenę
Opis samochodu

Ta marka zapisała się w historii motoryzacji w sposób wyjątkowy. Sportowy charakter, osiągi, design, indywidualizm, emocje, uczucia… nie sposób wymienić wszystkich atrybutów Porsche. Każdy model szybko zyskuje miano kultowego, który zachwyca najbardziej wymagających koneserów motoryzacji. Dlatego właśnie oferowany przez nas Porsche 718 Boxster polecany jest głównie dla tych kierowców, którzy chcą spełnić swoje marzenia i usiąść za kierownicą legendy.

Porsche 718 Boxster, który oferujemy posiada 2-litrowy silnik o mocy 300 koni mechanicznych i momencie obrotowym 380 niutonometrów. Za przekazanie mocy odpowiada jedna z najlepszych skrzyń biegów. Jednak to nie osiągi silnika decydują o jego wyjątkowości. Kluczowym rozwiązaniem, które sprawia, że jest to niezwykłe auto, jest centralne umieszczenie silnika. Taka koncepcja dostarcza niesamowitych wrażeń podczas jazdy. Dzięki temu Porche jest zwinny i zwrotny, ma  bardziej równomierny rozkład masy na osie, a także lepszą skuteczność hamowania. Wyższy komfort jazdy na codziennych trasach zapewniają dodatkowo adaptacyjne amortyzatory.

Wyposażenie naszego modelu:

  • Zmodyfikowany układ wydechowy MT
  • Bluetooth
  • CarPlay
  • Fotele sportowe
  • Kamera cofania

Wygląd Porsche 718 Boxster zachwyca. Agresywna sylwetka, piękna linia, spojler, wloty powietrza tuż za drzwiami – to wszystko nadaje temu modelowi wyjątkowo dynamiczny i dostojny charakter. A jeśli doda się do tego, że auto ma sporo ciekawych rozwiązań wewnątrz, liczne schowki, dużo przestrzeni na nogi oraz wiele miejsca na bagaż, to zbliża się do definicji auta doskonałego.

Dowiedz się więcej

Zobacz również

Audi R8 Quattro
Audi R8 Quattro
2200.00 PLN
netto / doba
Mercedes-AMG GTs
Mercedes-AMG GTs
1699.00 PLN
netto / doba
Audi R8
Audi R8
2000.00 PLN
netto / doba
Mercedes-AMG GTS
Mercedes-AMG GTS
1699.00 PLN
netto / doba

Nie znalazłeś samochodu dla siebie?

Pomożemy Ci wybrać!
Skontaktuj się z nami